Terrarium Ne İster?

Terrariumlar cam bir fanus içinde doğanın tüm enerjisini sunan özel çalışmalardır. Son derece şık ve etkili olan uygulamalara sahip olan aranjmanlar tamamen hayal gücü ile tasarlanıyor. Terrarium uygulamalarının beğenilmesi ve talebinde bu yönde artması ise terrarium malzeme çeşitlerinin üretiminde artışa neden oldu. Bu ise istenen tüm uygulamaların kolaylıkla gerçekleştirilmesine olanak sundu.

Terrarium çalışmalarını sevdiklerinizi özel günlerinde hediye edebilir ya da kendi eviniz için bu çalışmayı satın alabilirsiniz. Terrarium çalışmaları her ne görkemli bir yapıya sahip olsa da bakımı oldukça kolaydır. Bazıları terrarium bakımının zor olduğunu ifade ediyor. Aslında terrarium aranjmanlarının ne istediğini bilmek bu uygulamanın hayatta kalmasını sağlayacak olan önemli etkendir.

Terrariumlar direk gün ışığını istemez. Sulama ile beraber gün ışığı sıcağı fanus içinde buhara ve bu da neme sebep olup zaman içinde küflenmeler, hastalıklara neden olabilir. Bunun yanı sıra terrarium çalışmasının budamasının da ara sıra yapılması görselin etkilenmemesi için önemlidir.

Terrarium Ne İstemez?

Terrarium çalışmasına sahip olanlar içinde canlı çiçek bulunan bu çalışmayı genellikle güneş gören bir yere koyarlar. Bu ise sulama sonrasında sıkıntı yaratır. Terrarium çalışmaları ne istemeniz yanıtında ayrıca çok sulamayı da istemez diyebiliriz. Bunun yanında terrarium çalışması kolay bakım özelliği ile sizin ile beraber kalacak olan seçimdir. Hem eviniz de hem de iş yerinizde bu aranjman yer açabilirsiniz.

Add Comment