Özel Aranjman Seçimlerinde Terrariumlar

Terrarium tasarımlarının her biri aslında özel aranjman olarak geçer. Oldukça hoş ve son derece doğal bir içeriği barındıran terrarium çalışmaları aynı zamanda sevdiklerinize de hediye olarak sunabileceğiniz ideal ürün seçeneği olarak dikkat çekiyor.

Özel aranjman çalışmaları arasında yer alan tasarımlara sizin isteğinize uygun değil ise kişiye özel olarak da tasarıma yer açabilirsiniz. Bilinen en güzel mesaj içeriklerine sahip olan bu uygulamada yeni doğan bebek tebrikleri, iş terfi, doğum günleri, anneler günü, babalar günü gibi daha birçok özel gün içinde mesaj içeriğine sahip çalışmaları seçebilirsiniz.

Terrarium Çalışmaları ve Fanus Seçimleri

Terrarium uygulamaları doğanın etkisini ev ya da iş yerinize taşıyan özel çalışmalardır. Son derece şık tasarım içeriğine sahip olan bu modeller içinden seçiminizi sunulan mesaja, yaratılan doğal etkiye ve fanus ebatlarına ya da şekline göre belirleyebilirsiniz. Kimileri daha büyük ve yuvarlak fanus içeriğini tercih ederken kimileri ise küçük ve farklı şekle sahip olan fanusları seçebiliyor. Sevdiklerinize yapacağınız gönderimlerde de hem terrarium içeriğine hem de fanus büyüklüğüne dikkat ederek tercihinizi yapmanız mümkün.

Sevdiklerinizi özel günlerinde onlara kalıcı ve kolay bakıma sahip olan bir armağana yer açmak istiyorsanız terrarium tasarımlarına yer verebilirsiniz. Bu uygulamalar hem uzun yıllar boyu onların dekorasyonu içinde yer alırken hem de kolay bakım özelliği ile de sevdiklerinize zahmet vermeyecek bir çalışmadır.

Add Comment