“O An” Terrarium ile Yaşasın!

Herkesin hayatında özel olan bir an vardır. İşte o an çoğu zaman fotoğraflanamadığından sadece hafızalarda kalabiliyor. Oysa hafızanızdan hiç silinmeyecek olan o özel anı terrarium çalışması ile de yaşatabilirsiniz. Genellikle minyatür bir bahçe görünümü ya da yapay bir akvaryum gibi görünümler sergileyen terrarium modelleri özel anların yaşatılması noktasında da devreye giriyor.

sevgi kelebeği teraryum

sevgi kelebeği teraryum

İlk Buluşmanızı Yansıtan Terrarium Çalışması

Örneğin sevdiğiniz kişi ile ilk buluşmanızı yansıtan bir terrarium modeline sahip olmak isteyebilirsiniz. Masa, sandalye, minik ağaçlar gibi buluştuğunuz mekanı yansıtan bir çalışma sizin için yapılabiliyor. Artık özel terrarium siparişi ile isteyen herkes anlattığı o önemli anın tasarıma dönüşmesini sağlayabiliyor.

Kendinizi en mutlu hissettiğiniz anın da terrarium çalışması ile yaşatılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece terrarium sipariş yöntemi ile sizin için harika bir tasarımın hazırlanmasını sağlamak olacak. Elbette bu çalışmalar genellikle toprak ve minyatür bitkiler kullanılarak yapılıyor. Canlı bitkiler kullanıldığından sulanması gibi bakımlar da gerektiriyor.

Hayatınızın Özel Anlarını Ölümsüz Kılın

Ancak son dönemde o kadar çok ilgi gördü ki, toprak ya da bitki kullanılmadan da önemli ve özel anları yaşatmak için terrarium siparişi artık farklı şekillerde de verilebiliyor. Sevdiklerinizi mutlu etmek için harika bir yöntem olabilen bu çalışmalara göz attığınızda siz de hayatınızdaki en özel anların sadece hafızanızda kalmamasını, muhteşem bir terrarium çalışması ile evinizin bir köşesinde de yaşamasını isteyebilirsiniz. Fotoğrafı olan ya da olmayan tüm özel anlar için bir çalışma yapılmasını talep edebilirsiniz.

Add Comment