Hayalinizdeki Bahçenin Minyatür Versiyonu

Kent yaşamında çok sayıda kişi bir bahçeye sahip olmanın hayalini kuruyor. Ancak bahçeli bir evde yaşamak metropol kentlerde herkesin sahip olabileceği bir lüks değil. İşte bu durumda hayallerin gerçeğe dönüştürülme yolları aranıyor ve devreye terrarium çeşitleri giriyor. Terrairum çalışması ile hayalinizdeki bahçenin minyatür haline sahip olabilirsiniz.

elma teraryum

elma teraryum

Bahçenize Dilediğiniz Bitkiyi Dikin!

Son yıllarda çok daha fazla popülerlik kazanan terrarium yapımı için kendiniz de uğraş verebilirsiniz. Bu çalışmada genellikle cam malzemeden yapılmış fanuslar ya da benzeri yapıdaki cam vazolar kullanılıyor. Nasıl bir bahçe istediğinize bağlı olarak fanus türünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda içerisine dikeceğiniz bitkileri de belirleyebilirsiniz. Ancak tahmin edebileceğiniz gibi bu bitkilerin minyatür olması gerekiyor.

Eğer terrarium çalışmasını kendiniz yapmak istemezseniz son derece kolay bir şekilde terrarium siparişi de verebilirsiniz. Çok sayıda farklı dizayn eşliğinde hazırlanan bu çalışmalar arasında hayalinizdeki bahçenin minyatür versiyonunu kolaylıkla bulabileceğinizden hiç endişeniz olmasın. Üstelik sipariş vermeden önce beğendiğiniz terrarium modelini her yönüyle inceleyebiliyorsunuz.

Online Terrarium Siparişi

İnternet üzerinden birkaç dakika içerisinde tasarımları inceleyerek beğendiğiniz terrarium sipariş işlemini yapabilirsiniz. Fiyatları pek çok bitki çeşidinden çok daha uygun olan bu tasarımlar eviniz ya da işyeriniz için harika bir dekoratif obje de olabiliyor. Bakımı gayet kolay olan ve içerisindeki aksesuarları dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde değiştirebileceğiniz terrarium tasarımları hayalinizdeki bahçeye minyatür de olsa sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda bu minik bahçe ile ilgilenmek gününüze büyük keyif kazandıracak.

Add Comment