Dekorasyonda Terrarium Çiçeklerinin Yeri

Ev ya da ofis dekorasyon uygulamaları farklı birçok stile göre dizayn edilebiliyor. Zevkinize göre yapacağınız dekorasyon uygulaması içinde yer alan çiçekler ise dekorasyonunuza ayrı bir hava katacaktır. Dekorasyon uygulamanız içinde daha az bakıma ihtiyaç duyan bir çiçeğe yer açmak isterseniz terrarium çiçekleri tam size göre. Dünya üzerinde bulunan herhangi bir yerin küçük bir bölümünün canlandırıldığı ya da farklı bir an içinde barındıran bu uygulamalar evinize ya da iş yerinize ayrı bir hava katacaktır.

Dekorasyonda Hangi Terrarium Modelini Seçmeli?

Dekorasyon stiliniz ile uyumlu olacak ve renkleri ile ortama katkı sağlayacak terrarium seçimi tamamlayıcı bir detay olarak yer alabilir. Farklı fanus uygulamalarının içinde canlandırılan bu uygulamalar içinde dilediğiniz seçeneklere yer açabilirsiniz.

Renklerin yanı sıra dunmuş olduğu mesajlar ile de önem taşıyan uygulamalarda tercihinizi bu mesaj içeriklerine göre de yapabilirsiniz.

Terrarium Bakımı

Terrarium çiçek bakımında en önemli unsur sulamadır. Bir püskürtmeli kap ile yapacağınız sulama işlemini haftada iki kez gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. Bunu yanı sıra güneş ışını ya da ısıtıcılara çok yakın bir yere konumlandırmamanız da yaşamını sürdürebilmesi için önemlidir. Terrarium içinde yer alan çiçekler ve bitkiler canlıdır. Bu sebep ile zaman zaman bakıma ihtiyaç duyarlar. Kuruyan yaprakların kesilmesi ya da uzayan dalların budanması işlemine ise üç ayda bir yaparak uzun süre canlı kalmasını sağlayabilirsiniz.

 

Add Comment